Kuća za odmor s bazenom (u izgradnji) Poličnik nedaleko Zadra
Nedovršena kuća u izgradnji, Gornji Poličnik nedaleko Zadra.
Nalazi se na okućnici pov. 1313 m2 koja se sastoji od dvije parcele pov. 572 m2 i 741 m2.
Kuća je samostojeća, katnica s pomoćnim objektom i bazenom, zamišljena kao vila s bazenom za turistički najam.
U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom i kupaonica, te stubište koje vodi na 1. etažu. Prizemlje, također, ima i prostranu natkrivenu terasu i ostavu do koje se dolazi odvojenim ulazom. Na 1. katu se nalazi predsoblje, tri spavaće sobe (jedna ima vlastitu kupaonicu) i još jedna kupaonica.
Pomoćni objekt je prizemnica zamišljena kao sauna s jacuzzi-em i ljetnom kuhinjom (pov. 34 m2).
Bazen je pov. 32 m2.
Na okućnici je zamišnjeno i parkiralište s dva parkirna mjesta.
Prodaje se u ROH BAU fazi izgradnje što omogućuje kupcu uređenje nekretnine po vlastitom nahođenju. Također, postoji mogućnost dogovora s vlasnikom oko dovršenja kuće.
Kuća ima građevinsku dozvolu, odnosno urednu dokumentaciju, a na drugoj parceli (pov. 741 m2) je predviđena gradnja samostojeće katnice koja ima idejni projekt i građevinsku dozvolu.
Sastoji od se prizemlja i kata, te podruma, a zamišljena je kao obiteljska kuća.
Kraj parcele prolazi vodovod, a za kuću je predviđena septička jama.
Nalazi se na iznimno mirnoj lokaciji, u prirodi, pogodnoj kako za miran obiteljski život i privatnost, tako i za vikendicu ili kuću za najam.
vila s bazenom u izgradnji, okolica Zadra, turizam, investicija