Dvosoban stan u prizemlju s vrtom, NOVOGRADNJA, Provlaka kraj Zadra
Kompleks od tri manje stambene zgrade/urbane vile, Privlaka nedaleko Zadra i Nina.
Nalaze se svega 100-ak metara od mora. Svaka vila ima svoj bazen (zajednički od svih stanara) na svojoj okućnici. Stanovi u prizemlju imaju vrtove, a stanovi na zadnjem (2.) katu krovnu terasu. Svakom stanu pripadaju i dva vanjska parkirna mjesta.
Vila Astoria ima šest stambenih jedinica, a vila Estera i vila Gina imaju deset stambenih jedinica (prizemlje i dva kata).
Zgrade se nalaze u fazi grube gradnje (kraj proljeća 2024. god.), a završetak izgradnje i useljenje u zgrade je planirano za kraj 2025. god.
Zgrade se grade i uređuju vrhunskim materijalima, 1. klase; protupožarna i protuprovalna ulazna vrata u stanove, vanjska PVC stolarija antracit boje, troslojna s električnim podizačima roleta i komarnicima, klime u svim sobama (dnevni boravak i spavaće sobe), podno grijanje u kupaonicama, termo fasada debljine 10 cm (očekivani energetski razred A+) videoportafon na ulazu u zgrade.
Na podovima će se nalaziti keramika (najviše kvalitete).
Zgrade će biti spojene na gradski vodovod i imat će septičke jame s biopročišćivačem.
VILA GINA
Stan S2 u prizemlju, dvosoban, sadrži: hodnik, blagovaonicu s kuhinjom i dnevnim boravkom (pov. 23.96 m2), predsoblje, dvije spavaće sobe (pov. 10.61 m2 i 6.41 m2), kupaonicu (pov. 3.78 m2) i natkrivenu terasu.
Orijentacija stana je JUGOISTOK.
Stan ima i dva parkirna mjesta i VRT (pov. 44.97 m2).
Ukupna pov. stana sa svim pripatcima iznosi 61.73 m2.
CIJENA STANA: 199.000,00 EURA.
okolica Zadra, blizina mora, pogled na more, dvije spavaće sobe, vrt, novogradnja